Novinky

Prečítajte si o nových produktoch a akciových ponukách.

Radi by sme vám predstavili Bona Spray Mop čistiaci systém, ktorý je určený pre čistenie všetkých typov podláh.  Ide o ľahké upratovanie všetkých typov – keramickej dlažby,  marmolea ,  vinylu,  kameňa aj drevených či laminátových podláh.

Tento jednoduchý čistiaci systém je jedinečný v tom, že čistiaci prostriedok je zabudovaný v mope, teda neťaháte ťažké vedro s vodou, len si zo skrine vytiahnete Bona Spray Mop ( mop s čistiacim prostriedkom vo vnútri ), nasprejujete na podlahu a zotriete mopom. Nielen že zvládne vyčistiť mastné škvrny, nečistoty, tekutiny, ale dosiahne aj do ťažko dosiahnuteľných priestorov. Je netoxický a ekologický. Čistenie podlahy je veľmi jednoduché a zvládnete ho jednou rukou vo vrecku!

Bona Spray Mop čistiaca náplň je ľahko dopĺňateľná. V predaji je 0.85 l náplň alebo ekonomické 4 l balenie ako pre keramickú dlažbu, marmoleum, vinyl, tak aj pre drevené a laminátové podlahy.

Mikrovláknová utierka Bona Cleaning Pad vydrží až 300 vypraní a dá sa prať v práčke bez použitia aviváže. Čistí podlahu šetrne a na mop sa prichytí na suchý zips umiestnený priamo na hlave mopu.

Viac informácií nájdete v na našej webovej stránke v sekcii údržba plávajúcich podláh.

Galéria