Ručne maľované autorské obrazy

9. 2. 2021

Originálne umelecké dielo, ktoré prinesie potešenie zmyslov vám, alebo poslúži ako netradičný dar. Doprajte (si) radosť z krásy.

Ručne maľované autorské obrazy

5 DÔVODOV PRE VZOR RYBEJ KOSTI

30. 4. 2022

Plávajúca podlaha typu rybia kosť, tiež známeho ako harringbone, sa často používa na vnesenie sofistikovaného dojmu do priestoru a optické zväčšenie miestnosti. V našej ponuke kompozitných podláh máme až 10 dekorov, ktoré sa kladú do vzoru rybej kosti.

5 DÔVODOV PRE VZOR RYBEJ KOSTI

INTERIÉROVÉ DVERE ZLADENÉ S PODLAHOU

15. 3. 2022

Interiérové dvere sú dôležitým prvkom bytového dizajnu. Preto jedna značka interiérových dverí v našej ponuke nestačí! Rošírili sme možnosti výberu. Nájdete u nás 6 značiek dverí, 49 modelov, 153 dekorov. Samozrejmosťou je atypická výroba podľa špecifických rozmerov a vlastných predstáv o vizuále dverí.

INTERIÉROVÉ DVERE ZLADENÉ S PODLAHOU

AJ PLASTOVÉ LIŠTY MÔŽU BYŤ EKO

13. 2. 2022

Pri výrobe plastových obvodových líšt v našej ponuke kladie výrobca dôraz na materiálové zloženie produktov, na kvalitu ich spracovania a na šetrnosť k životnému prostrediu.

AJ PLASTOVÉ LIŠTY MÔŽU BYŤ EKO

MAĽOVANÝ OBRAZ PREMENÍ PRIESTOR

22. 12. 2021

Maľovaný obraz je len jedným zo spôsobov ako ozdobiť a ozvláštniť svoj byt. No vybrať ten správny obraz v medziach svojho rozpočtu je takmer nemožné. Ibaže nájdete obrazy, ktoré sú cenovo dostupné.

MAĽOVANÝ OBRAZ PREMENÍ PRIESTOR

HLINÍKOVÁ LIŠTA ZOŠĽACHTÍ BÝVANIE

19. 11. 2021

Hliníková lišta pomáha dotvárať moderný a minimalistický vzhľad priestoru. Je to všestranným a uhladeným súčasným kovom - hliníkom. Jeho výhodami pri použití v domácnosti sú hodvábna hladkosť farieb a povrchov, dlhá trvanlivosť, trvalé farby a odolnosť voči vonkajším faktorom.

HLINÍKOVÁ LIŠTA ZOŠĽACHTÍ BÝVANIE

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

23. 8. 2021

Spoločnosť K-Produkt SK vznikla v roku 2006 s tým, že sme chceli s českou firmou K-Produkt zaplniť dieru na trhu. Všetky konkurenčné firmy ponúkali plávajúce podlahy, ale mali málo doplnkových materiálov ako soklové lišty a prechodové lišty. Preto sme sa zamerali na podlahové profily a doplnky. Začali sme zásobovať predajne podláh, stavebniny, interiérové štúdiá. Prirodzene sme podnikali vo veľkoobchode. Až v tomto roku sme sa naplno otvorili aj maloobchodu, a teda koncovým zákazníkom.

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

1. 7. 2021

Kompozitné podlahy sú novou generáciou plávajúcich podláh. Zároveň ide o novú generáciu vinylových podláh. Nie však o takú, ktorá má bližšie k ohybnej gume. Skôr by ste si ju splietli s tenkou laminátovou plávajúcou podlahou. Kompozitnú podlahu odlišuje od tej laminátovej jej zloženie, a teda aj vlastnosti typické pre kompozitné materiály.

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

Ako odhadnúť rozpočet na podlahu

23. 6. 2021

Rozpočet na podlahu odporúčame podrobne prepočítať. Ak nechcete ostať zaskočení, myslite aj na iné veci ako len na množstvo lamiel a metre štvorcové. Nestačí sa pozerať na cenu podlahy a na dekor. ažko sa im posudzuje kvalita a navyše ostatné veci nechávajú na neskôr - „veď sú to len drobnosti“. Ukážeme vám aké dôležité sú práve tieto „drobnosti“ a ako si zostaviť reálny rozpočet na novú podlahu.

Ako odhadnúť rozpočet na podlahu