Ručne maľované autorské obrazy

9. 2. 2021

Originálne umelecké dielo, ktoré prinesie potešenie zmyslov vám, alebo poslúži ako netradičný dar. Doprajte (si) radosť z krásy.

Ručne maľované autorské obrazy

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

23. 8. 2021

Spoločnosť K-Produkt SK vznikla v roku 2006 s tým, že sme chceli s českou firmou K-Produkt zaplniť dieru na trhu. Všetky konkurenčné firmy ponúkali plávajúce podlahy, ale mali málo doplnkových materiálov ako soklové lišty a prechodové lišty. Preto sme sa zamerali na podlahové profily a doplnky. Začali sme zásobovať predajne podláh, stavebniny, interiérové štúdiá. Prirodzene sme podnikali vo veľkoobchode. Až v tomto roku sme sa naplno otvorili aj maloobchodu, a teda koncovým zákazníkom.

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

1. 7. 2021

Kompozitné podlahy sú novou generáciou plávajúcich podláh. Zároveň ide o novú generáciu vinylových podláh. Nie však o takú, ktorá má bližšie k ohybnej gume. Skôr by ste si ju splietli s tenkou laminátovou plávajúcou podlahou. Kompozitnú podlahu odlišuje od tej laminátovej jej zloženie, a teda aj vlastnosti typické pre kompozitné materiály.

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

Ako odhadnúť rozpočet na podlahu

23. 6. 2021

Rozpočet na podlahu odporúčame podrobne prepočítať. Ak nechcete ostať zaskočení, myslite aj na iné veci ako len na množstvo lamiel a metre štvorcové. Nestačí sa pozerať na cenu podlahy a na dekor. ažko sa im posudzuje kvalita a navyše ostatné veci nechávajú na neskôr - „veď sú to len drobnosti“. Ukážeme vám aké dôležité sú práve tieto „drobnosti“ a ako si zostaviť reálny rozpočet na novú podlahu.

Ako odhadnúť rozpočet na podlahu