Ručne maľované autorské obrazy

9. 2. 2021

Originálne umelecké dielo, ktoré prinesie potešenie zmyslov vám, alebo poslúži ako netradičný dar. Doprajte (si) radosť z krásy.

Ručne maľované autorské obrazy

PRÍCHUŤ EXOTIKY A HISTÓRIE

13. 7. 2022

Rum sa vyrába z cukrovej trstiny a tej sa najviac darí v exotike - v teplom a vlhkom podnebí. Rumy Dzama pochádzajú z Madagaskaru, kde rastie veľmi špecifická cukrová trstina. Vplyvom sopečnej pôdy a esenciálnych olejov aromatických korenín rastúcich na plantážach spolu s trstinou majú Dzama rumy chuť, ktorá sa nedá nijako napodobniť.

PRÍCHUŤ EXOTIKY A HISTÓRIE

LIŠTY Z HLINÍKA AJ V DREVODEROKOCH

27. 5. 2022

Hliníková lišta pomáha dotvárať moderný a minimalistický vzhľad priestoru. Výhodami hliníka pri použití v domácnosti sú hodvábna hladkosť farieb a povrchov, dlhá trvanlivosť, stále farby a odolnosť.

LIŠTY Z HLINÍKA AJ V DREVODEROKOCH

5 DÔVODOV PRE VZOR RYBEJ KOSTI

30. 4. 2022

Plávajúca podlaha typu rybia kosť, tiež známeho ako harringbone, sa často používa na vnesenie sofistikovaného dojmu do priestoru a optické zväčšenie miestnosti. V našej ponuke kompozitných podláh máme až 10 dekorov, ktoré sa kladú do vzoru rybej kosti.

5 DÔVODOV PRE VZOR RYBEJ KOSTI

INTERIÉROVÉ DVERE ZLADENÉ S PODLAHOU

15. 3. 2022

Interiérové dvere sú dôležitým prvkom bytového dizajnu. Preto jedna značka interiérových dverí v našej ponuke nestačí! Rošírili sme možnosti výberu. Nájdete u nás 6 značiek dverí, 49 modelov, 153 dekorov. Samozrejmosťou je atypická výroba podľa špecifických rozmerov a vlastných predstáv o vizuále dverí.

INTERIÉROVÉ DVERE ZLADENÉ S PODLAHOU

AJ PLASTOVÉ LIŠTY MÔŽU BYŤ EKO

13. 2. 2022

Pri výrobe plastových obvodových líšt v našej ponuke kladie výrobca dôraz na materiálové zloženie produktov, na kvalitu ich spracovania a na šetrnosť k životnému prostrediu.

AJ PLASTOVÉ LIŠTY MÔŽU BYŤ EKO

MAĽOVANÝ OBRAZ PREMENÍ PRIESTOR

22. 12. 2021

Maľovaný obraz je len jedným zo spôsobov ako ozdobiť a ozvláštniť svoj byt. No vybrať ten správny obraz v medziach svojho rozpočtu je takmer nemožné. Ibaže nájdete obrazy, ktoré sú cenovo dostupné.

MAĽOVANÝ OBRAZ PREMENÍ PRIESTOR

HLINÍKOVÁ LIŠTA ZOŠĽACHTÍ BÝVANIE

19. 11. 2021

Hliníková lišta pomáha dotvárať moderný a minimalistický vzhľad priestoru. Je to všestranným a uhladeným súčasným kovom - hliníkom. Jeho výhodami pri použití v domácnosti sú hodvábna hladkosť farieb a povrchov, dlhá trvanlivosť, trvalé farby a odolnosť voči vonkajším faktorom.

HLINÍKOVÁ LIŠTA ZOŠĽACHTÍ BÝVANIE

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

23. 8. 2021

Spoločnosť K-Produkt SK vznikla v roku 2006 s tým, že sme chceli s českou firmou K-Produkt zaplniť dieru na trhu. Všetky konkurenčné firmy ponúkali plávajúce podlahy, ale mali málo doplnkových materiálov ako soklové lišty a prechodové lišty. Preto sme sa zamerali na podlahové profily a doplnky. Začali sme zásobovať predajne podláh, stavebniny, interiérové štúdiá. Prirodzene sme podnikali vo veľkoobchode. Až v tomto roku sme sa naplno otvorili aj maloobchodu, a teda koncovým zákazníkom.

OSLAVUJEME 15.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

1. 7. 2021

Kompozitné podlahy sú novou generáciou plávajúcich podláh. Zároveň ide o novú generáciu vinylových podláh. Nie však o takú, ktorá má bližšie k ohybnej gume. Skôr by ste si ju splietli s tenkou laminátovou plávajúcou podlahou. Kompozitnú podlahu odlišuje od tej laminátovej jej zloženie, a teda aj vlastnosti typické pre kompozitné materiály.

Kompozitné podlahy vyhovejú každému

archív noviniek

Ako odhadnúť rozpočet na podlahu

23. 6. 2021